AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120kap

67.00zł

Olimp Sport Nutrition Olimp Sport Nutrition

AAKG - MĘSKI AMINOKWAS!

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Potężna pompa mięśniowa.

Najwyższej jakości czyste AAKG.

1250mg Argininy w 1 kapsułce.


Po raz pierwszy na rynku!
Nnajwyższej jakości AAKG!
W zawrotnie wysokiej, niespotykanej dotąd dawce 1250 mg w jednej kapsułce Mega Caps/Mega Capsules!

Przede wszystkim musisz mieć podstawową wiedzę na temat tego, czym jest arginina. Arginina, znana również jako L-arginina , jest jednym z 20 aminokwasów. Jest to aminokwas pół-niezbędny lub warunkowo niezbędny. Oznacza to, czy dana osoba jej wymaga, zależy od jej stanu zdrowia lub cyklu życia. 

Występuje w wielu produktach spożywczych, takich jak produkty mleczne, mięso, ryby, orzechy i soja. Arginina jest przekształcana w organizmie, tworząc tlenek azotu, ważny neuroprzekaźnik, który działa w całym ciele i mózgu. Jest sprzedawany jako suplement diety, zwykle w postaci zwanej L-argininą. Znajduje się również w wielu formułach, które mogą promować zdrowie serca.

Arginina jest potrzebna do przeprowadzenia wielu procesów fizjologicznych. Należą do nich wydzielanie hormonów, wzrost poziomu hormonu wzrostu, usuwanie toksycznych odpadów z organizmu i mechanizmów obronnych układu odpornościowego. Czasami stosuje się go w leczeniu schorzeń takich jak klatka piersiowa, wysokie ciśnienie krwi, choroby serca i dysfunkcje seksualne. 

Niektóre wstępne badania wykazały, że suplementy argininy mogą poprawić działanie naczyń krwionośnych , zwiększyć przepływ krwi wieńcowej, obniżyć ciśnienie krwi, zmniejszyć dusznicę bolesną i złagodzić inne objawy u osób z chorobami serca i naczyń. Istnieją nawet pewne dowody na to, że arginina może pomóc w leczeniu niewydolności serca i bólu w klatce piersiowej związanej z chorobą wieńcową.


AAKG 1250 EXTREME MEGA CAPS®
 w formie dobrze przyswajalnego alfa ketoglutaranu argininy (AAKG) uzupełnia dietę w L-argininę. 

 MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!

AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS® Suplement diety w kapsułkach
Składniki: 88% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

Informacja żywieniowa  1 kapsułka 
2 kapsułki 
3 kapsułki 
Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG)
     w tym 
     arginina
1250 mg

813 mg
2500 mg

1625 mg
3750 mg

2438 mg

________
1 kapsułka 1420 mg
120 kaps 170,4 g

Zalecana dzienna porcja: przy wysiłku fizycznym 3 kapsułki dziennie – 1 kapsułka przed i po treningu oraz przed snem; dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej – 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultację z lekarzem, dietetykiem lub seksuologiem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Uwaga: nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Opinie

Napisz opinię

AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120kap

AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120kap

AAKG - MĘSKI AMINOKWAS!

30 innych produktów w tej samej kategorii: