Olimp AAKG Xplode powder ultra concentrated formula 150g

46.00zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

aż 3750 mg najwyższej jakości AAKG!

Szybkie działanie

Podnosi wydolność

Wspomaga budowanie masy mięśniowej i siły

Xplode to seria suplementów oparta wyłącznie na absolutnie innowacyjnych produktach, zaprojektowanych dla osób o bezkompromisowych wymaganiach. Unikatowy skład tych suplementów jest wynikiem starań naukowców z laboratoriów Olimp, opierających się w projektowaniu każdego produktu, na najnowszych badaniach w zakresie diety i suplementacji sportowców i osób aktywnych. Wieloletnie doświadczenie Olimp w branży suplementacyjnej niewątpliwie przyczyniło się do sukcesów najbardziej utytułowanych sportowców z Olimp Team, którzy również uczestniczyli w kreowaniu serii XplodeNowatorski skład każdego produktu z serii Xplode bazuje wyłącznie na najbardziej skutecznych i farmaceutycznie czystych substancjach czynnych, o sprawdzonym i udokumentowanym, bezpiecznym działaniu. Żadnych tanich zamienników! 

Jak to pomaga sportowcom?

Prawdopodobnie najważniejszą grupą, która skorzysta z argininy, są sportowcy. Czemu? Proste, ma wiele znanych zalet wydajności.

Na początek może wspierać produkcję testosteronu i hormonu wzrostu. Poprawia dostarczanie tlenu do wszystkich narządów, w tym mięśni. Odpowiednie nawodnienie i równowaga elektrolitów są zawsze ważne. Jest to szczególnie ważne dla sportowców, którzy muszą zmaksymalizować korzyści płynące z odżywiania, suplementów i ćwiczeń. Jest potrzebny do syntezy kreatyny. Oczywiście kreatyna jest aminokwasem często używanym do zwiększenia masy mięśniowej.  

Arginina wydaje się przydatna w produkcji niektórych hormonów. Jego główną zaletą w tej dziedzinie wydaje się być zwiększenie poziomu hormonu wzrostu. Istnieje nawet potencjał, że może on wspomagać wzrost człowieka przed urodzeniem. Powiedziawszy to, nie przeprowadzono jeszcze wystarczających badań, aby ustalić to jednoznacznie.

Nadal możliwe jest, że pewnego dnia kobiety w ciąży będą przyjmować suplementy z argininy, aby wspomóc wzrost płodu, szczególnie w stanie przedrzucawkowym. Stan przedrzucawkowy jest potencjalnie niebezpiecznym stanem, w którym matka cierpi na wysokie ciśnienie krwi podczas ciąży. Jak zawsze, zaleca się ostrożność w leczeniu każdego schorzenia za pomocą argininy.

Składniki: 75% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza; regulator kwasowości - kwas jabłkowy, barwniki: ryboflawina (dla smaku cytrynowego), ryboflawina, beta-karoten (dla smaku pomarańczowego), koszenila (dla smaku fruit punch).

Informacja żywieniowa 
1 porcja (5 g) 
na 100 g
Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 3750 mg   75 g

Zalecana dzienna porcja: 1 porcję (5 g proszku – 10 jednostek lub 1 płaską łyżkę stołowa) rozpuścić w 150 ml wody i pić 1 raz dziennie przed treningiem lub inną aktywnością fizyczną. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem. Uwaga: Dopuszczalne wytworzenie się osadu nie wpływające na jakość produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Opinie

Napisz opinię

Olimp AAKG Xplode powder ultra concentrated formula 150g

Olimp AAKG Xplode powder ultra concentrated formula 150g

30 innych produktów w tej samej kategorii: