Formotiva Pure Creatine Capsules 120 szt.

62.20zł

Formotiva Pharma Nutrition Formotiva Pharma Nutrition

Świetny suplement na zdobycie masy mięśniowej i siły!

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Pomaga budować dobrej jakości masę mięśniową.

Poprawia wydolność organizmu.

Wzmacnia mięśnie.

Chroni mięśnie przed katabolizmem.

Dodaje siły, energii. 

Bezpieczny i sprawdzony produkt o bardzo dobrym smaku - rozpuszczalności i wchłanialności. 

PURE CREATINE CAPULES to suplement diety zawierający krystalicznie czystą formę kreatyny – monohydrat, która charakteryzuje się bardzo wysoką tolerancją przez organizm. PURE CREATINE CAPSULES to idealny produkt dla osób wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Kreatyna jest ulubionym suplementem dla wielu sportowców. Ze względu na jego zdolność do zwiększania wydajności i energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu zmęczenia, jest przydatna dla prawie każdej aktywnej osoby. Jest to szczególnie przydatne dla osób uprawiających sporty, które wymagają krótkich, powtarzalnych ruchów o dużej mocy . Obejmuje to podnoszenie ciężarów, baseball, golf lub piłkę nożną. Ci sportowcy mogą cieszyć się dodatkową siłą i energią, aby zwiększyć ich wydajność.

Kreatyna to związek chemiczny składający się z trzech aminokwasów: argininy, glicyny oraz metioniny. Występuje ona naturalnie w ludzkim organizmie i jest produkowana głównie w wątrobie. Kreatyna transportowana jest do komórek mięśniowych przez krew, gdzie łączy się z fosforanem i tworzy fosfokreatynę.

Kreatyna jest najczęściej stosowanym przez sportowców i kulturystów suplementem diety. Środek ten jest naturalnym składnikiem w organizmie człowieka lecz budzi wiele wątpliwości, a od lat toczą się spory dotyczące stosowania kreatyny oraz jej wpływu na organizm i budowaniu masy mięśniowej. Sportowcy, którzy biorą kreatynę wierzą, że kreatyna jest im potrzebna, by mogli osiągać lepsze rezultaty sportowe.

Kreatyna jest naturalnie wytwarzana w organizmie ludzkim z aminokwasów. Wspiera produkcję ATP, która jest głównym źródłem energii dla mięśni podczas intensywnych treningów lub aktywności fizycznej. Przewagą jabłczanu kreatyny nad kreatyną jest rozpuszczalność w wodzie. Jabłczan kreatyny ma wysoką rozpuszczalność w wodzie. To ułatwia wchłanianie i zapewnia znacznie większą kompensację kreatyny w komórkach mięśniowych. Ponadto kwas jabłkowy zwiększa produkcję energii, która pomaga mięśniom osiągnąć maksymalną wydajność. Zmniejsza czas regeneracji po treningu.

SKŁAD

Składniki: Monohydrat kreatyny, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki kapsułki: żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu.

WARTOŚCI ODŻYWCZE

 

Wartość odżywcza5 kapsułek100 g
Wartość energetyczna 89 kJ/ 21 kcal 1509 kJ/ 356 kcal
Tłuszcz, w tym: 0,1 g 1,6 g
kwasy tłuszczowe nasycone 0,02 g 0,4 g
Węglowodany, w tym: 4,3 g 73,1 g
cukry 0,01 g 0,2 g
Białko 0,7 g 11,4 g
Sól 0,006 g 0,10 g
Monohydrat kreatyny, w tym: 5 g 84 g
kreatyna 4,4 g 74 g

DAWKOWANIE

5 kapsułek raz dziennie rano na czczo, przed lub po treningu, popijając wodą z dodatkiem dekstrozy lub sokiem.

Opinie

Napisz opinię

Formotiva Pure Creatine Capsules 120 szt.

Formotiva Pure Creatine Capsules 120 szt.

Świetny suplement na zdobycie masy mięśniowej i siły!

25 innych produktów w tej samej kategorii: