D.N.A Your Supps Mono 500g

29.00zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Pomaga budować dobrej jakości masę mięśniową.

Poprawia wydolność organizmu.

Wzmacnia mięśnie.

Chroni mięśnie przed katabolizmem.

Dodaje siły, energii. 

Bezpieczny i sprawdzony produkt o bardzo dobrym smaku - rozpuszczalności i wchłanialności. 

Kto powinien wziąć kreatynę?

D.N.A Mono to nic innego jak bardzo wysokiej jakości odżywka kreatynowa poprawiająca w szybki sposób wyniki na treningu u sportowców. D.N.A. Mono Creatine w postaci 95-procentowego monohydratu kreatyny należy do grupy najczystszych, najlepiej przyswajalnych i najskuteczniejszych preparatów keratynowych na rynku.

Kreatyna jest ulubionym suplementem dla wielu sportowców. Ze względu na jego zdolność do zwiększania wydajności i energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu zmęczenia, jest przydatna dla prawie każdej aktywnej osoby. Jest to szczególnie przydatne dla osób uprawiających sporty, które wymagają krótkich, powtarzalnych ruchów o dużej mocy . Obejmuje to podnoszenie ciężarów, baseball, golf lub piłkę nożną. Ci sportowcy mogą cieszyć się dodatkową siłą i energią, aby zwiększyć ich wydajność.

Kreatyna może również przynieść korzyści innym sportowcom, którzy rywalizują w sportach wytrzymałościowych. Na przykład może pomóc biegaczowi maratonu zmniejszyć zmęczenie i przyspieszyć czas regeneracji. Każdy, kto kiedykolwiek przejechał długodystansowiec wie, jak bardzo może to być uczucie zmęczenia wcześnie. Kreatyna może to ograniczyć i znacznie poprawić wydajność.

Choć kreatyna jest zazwyczaj postrzegana jako suplement dla podnoszenia ciężarów , badania sugerują coś więcej niż tylko ciężarowców i sportowców. W oparciu o dziesiątki badań klinicznych mówi się, że kreatyna ma bezpośredni związek z siłą mózgową. Oznacza to, że może to pomóc w poprawie funkcji mózgu u osób nie będących sportowcami. Inne badania sugerują, że konsumpcja kreatyny lub wyższy poziom kreatyny poprawia problemy z deprsją. Mówiąc to, na całym świecie ludzie z depresją otrzymują kreatynę, aby zwalczyć tę depresję .

Creatine Monohydrate. Suplement diety w proszku zawierający kreatynę. Zawiera substancje słodzące.

Składniki: mikronizowany monohydrat kreatyny (94%), regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; aromaty, substancje słodzącej – acesulfam K, sukraloza; barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

Informacja żywieniowaNa jedną porcję 3,7 g
Monohydrat kreatyny 3,5 g
kreatyna 3,0 g

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie – bezpośrednio, przed wysiłkiem. 1 porcje (3,7 g proszku = ½ miarki) rozpuścić w 100 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, niewpływające na jego jakość i działanie.

Opinie

Napisz opinię

D.N.A Your Supps Mono 500g

D.N.A Your Supps Mono 500g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: