D.N.A Your Supps 3CM 500g

39.00zł

DNA Your Supps DNA Your Supps

Zbuduj mięśnie szybko i skutecznie.

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Aż trzy najwyższej jakości kreatyny.

Pomaga w budowaniu masy mięśniowej i siły.

Wspomaga regenerację.

Chroni mięśnie przed katabolizmem. 

Bardzo dobry smak - rozpuszczalność i wchłanialność. 

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.


DNA 3CM to nic innego jak bardzo dobra odżywka kreatynowa i jeden z najpowszechniej stosowanych suplementów przyczyniających się do zwiększenia masy mięśniowej - wydolności i siły.

Kluczową zaletą jabłczanu kreatyny jest znakomita rozpuszczalność w wodzie. Ma ona bezpośredni wpływ na skuteczność procesu wchłaniania substancji do organizmu pobierającego z przewodu pokarmowego wyłącznie to, co znajduje się właśnie w stanie rozpuszczonym. 

Kreatyna jest ulubionym suplementem dla wielu sportowców. Ze względu na jego zdolność do zwiększania wydajności i energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu zmęczenia, jest przydatna dla prawie każdej aktywnej osoby. Jest to szczególnie przydatne dla osób uprawiających sporty, które wymagają krótkich, powtarzalnych ruchów o dużej mocy . Obejmuje to podnoszenie ciężarów, baseball, golf lub piłkę nożną. Ci sportowcy mogą cieszyć się dodatkową siłą i energią, aby zwiększyć ich wydajność.

Tri-Creatine Malate. Suplement diety w proszku zawierający kreatynę. Zawiera substancje słodzące.

Składniki: jabłczan kreatyny (95%), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; aromaty, substancje słodzace – acesulfam K, sukraloza; barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błekit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) uzytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

Informacja żywieniowa
Porcja 4,2 g
Jabłczan kreatyny (TCM) 4,0 g
Kreatyna 3,0 g

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie – bezpośrednio przed wysiłkiem. 1 porcje (4,2 g proszku = ½ miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, niewpływające na jego jakość i działanie.

Opinie

Napisz opinię

D.N.A Your Supps 3CM 500g

D.N.A Your Supps 3CM 500g

Zbuduj mięśnie szybko i skutecznie.

25 innych produktów w tej samej kategorii: