Vitalmax Creatin 300g mikro 250 mesh

24.99zł

Vitalmax Nutrition Vitalmax Nutrition

Maksymalna czystość kreatyny Vitalmax 

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Mega przyrosty masy mięśniowej i siły.

Szybsza i skuteczna regeneracja.

Lepsze nawodnienie mięśni.

Zwiększa wytrzymałość.

Suplementacja kreatyną zwiększa resyntezę fosfokreatyny w mięśniach, zwłaszcza po wysiłku o dużej intensywności. Przyczynia się to do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Kreatyna jest jednym z nielicznych suplementów, których wysoka efektywność udowodniona jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego powodu, a także ze względu na jej silne działanie, stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych.

Ważnym walorem kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny. Kreatyna Vitalmax charakteryzuje się maksymalną czystością 99.99%, a także bardzo wysokim rozdrobnieniem cząsteczek 250 mesh, co powoduje, że jest najbardziej rozdrobnioną kreatyną na rynku i znacznie ułatwia jej transport do mięśni.

- 100% monohydratu kreatyny
- tauryna, witamina B6
W 100g:
- 99,5g 100% monohydratu kreatyny
- 0,44g tauryny 
- 0,06g witaminy B6
Zalecana dzienna porcja: sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5-10g dziennie (w przypadku dawki 10g należy podzielić ją na dwie porcje po 5g). Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju. Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu). Czubata łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny.

Opinie

Napisz opinię

Vitalmax  Creatin 300g mikro 250 mesh

Vitalmax Creatin 300g mikro 250 mesh

Maksymalna czystość kreatyny Vitalmax 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: