Trec CM3 Powder 180kap

46.00zł

Trec Nutrition Trec Nutrition

Najlepsza kreatyna od Trec Nutrition.

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Powoduje bardzo duże przyrosty masy mięśniowej.

Zwiększa siłę mięśni.

Pomaga w szybszej regeneracji.

Bardzo dobrze smakuje.

Nie powoduje podlania mięśni. 

TREC CM3 to najlepsza odżywka kreatynowa udoskonalona w formułę kreatynową o niezwykle wysokim potencjale anabolicznym i ergogenicznym. Produkt zawiera 100% jabłczan kreatyny (Tri-Creatine Malate) w dużej dawce. Kreatyna dostępna w proszku i kapsułkach. Jabłczan kreatyny powstaje w wyniku zaawansowanego procesu produkcyjnego przez połączenie 3 cząsteczek monohydratu kreatyny z 1 kwasu jabłkowego.

Ze względu na swoją wysoką biodostępność, zawarty w CM3 jabłczan kreatyny szybciej wchłania się do krwioobiegu. Jego cząsteczki są o wiele bardziej odporne na zmiany pH w układzie pokarmowym, dzięki temu więcej kreatyny może być magazynowane w mięśniach w krótszym czasie. To właśnie dlatego CM3 pozwala osiągnąć potężny wzrost intensywności treningowej i to przy dużo niższej dawce niż innych form kreatyny. Ponadto stosowanie jabłczanu kreatyny nie wymaga fazy ładowania i nie stwarza ryzyka gromadzenia się pod skórą wody i tkanki tłuszczowej.

Zalecany dla osób dążących do uzyskania maksymalnych osiągnięć w sporcie i budowania bardzo dobrej jakości masy mięśniowej i wzrost siły.

Jabłczan trikreatyny (86,2%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE
4 cap*
2 cap**
Jabłczan Trikreatyny 5000,00 mg
   w tym kreatyna 3750,00 mg

*Dzienna porcja produktu
** Jednorazowa porcja produktu

Zalecana dzienna porcja: jednorazową porcję preparatu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Opinie

Napisz opinię

Trec CM3 Powder 180kap

Trec CM3 Powder 180kap

Najlepsza kreatyna od Trec Nutrition.

25 innych produktów w tej samej kategorii: