Trec CM3 Powder 500g

81.00zł

Trec Nutrition Trec Nutrition

Najlepsza kreatyna od Trec Nutrition.

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Powoduje bardzo duże przyrosty masy mięśniowej.

Zwiększa siłę mięśni.

Pomaga w szybszej regeneracji.

Bardzo dobrze smakuje.

Nie powoduje podlania mięśni. 

TREC CM3 to najlepsza odżywka kreatynowa udoskonalona w formułę kreatynową o niezwykle wysokim potencjale anabolicznym i ergogenicznym. Produkt zawiera 100% jabłczan kreatyny (Tri-Creatine Malate) w dużej dawce. Kreatyna dostępna w proszku i kapsułkach. Jabłczan kreatyny powstaje w wyniku zaawansowanego procesu produkcyjnego przez połączenie 3 cząsteczek monohydratu kreatyny z 1 kwasu jabłkowego.

Ze względu na swoją wysoką biodostępność, zawarty w CM3 jabłczan kreatyny szybciej wchłania się do krwioobiegu. Jego cząsteczki są o wiele bardziej odporne na zmiany pH w układzie pokarmowym, dzięki temu więcej kreatyny może być magazynowane w mięśniach w krótszym czasie. To właśnie dlatego CM3 pozwala osiągnąć potężny wzrost intensywności treningowej i to przy dużo niższej dawce niż innych form kreatyny. Ponadto stosowanie jabłczanu kreatyny nie wymaga fazy ładowania i nie stwarza ryzyka gromadzenia się pod skórą wody i tkanki tłuszczowej.

Zalecany dla osób dążących do uzyskania maksymalnych osiągnięć w sporcie i budowania bardzo dobrej jakości masy mięśniowej i wzrost siły.

Kreatyna CM3 to wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny biorącej udział w przemianach   
  energetycznych w czasie bardzo intensywnych wysiłków
Jabłczan kreatyny to wzrost czystej siły i masy mięśniowej 
- CM3 Trec to wzrost siły z zachowaniem dynamiki, szybkości
Kreatyna Trec to wyższy poziom energii na treningu 
- Suplementacji CM3 Trec nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

Jabłczan kreatyny (95,0%); substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja słodząca – sukraloza; aromaty; substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa; barwnik dla smaku ananasowego – beta-karoten; barwnik dla smaku grapefruitowego – azorubina.

SKŁADNIKI AKTYWNE
7 g*
3,5 g**
Jabłczan Trikreatyny 6650,00 mg
   w tym kreatyna 4988,00 mg

*Dzienna porcja produktu
** Jednorazowa porcja produktu

Zalecana dzienna porcja: kednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Azorubina może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Opinie

Napisz opinię

Trec CM3 Powder 500g

Trec CM3 Powder 500g

Najlepsza kreatyna od Trec Nutrition.

25 innych produktów w tej samej kategorii: