Olimp Guaranax 60kaps

20.00zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do przechowalni

Ostatnie egzemplarze!

Pomaga utrzymać witalność fizyczną i psychiczną organizmu.

Poprawia zdolność koncentracji.

Zmniejsza uczucie zmęczenia.

Pobudza i dodaje energii.

Pozwala utrzymać kontrolę nad masą ciała.

Olimp Guaranax to suplement przeznaczony dla osób obarczonych ciężkim wysiłkiem fizycznym i umysłowym, wykonujących zajęcia monotonne i nużące, pracujących w godzinach nocnych oraz dla osób dążących do utrzymania wagi ciała.

Suplement diety, który zawiera długotrwale działającą kofeinę z guarany, aktywny składnik pomagający utrzymać witalność fizyczną i psychiczną organizmu oraz przyczyniający się do kontroli wagi ciała.

Skład:

Informacja żywieniowa  1 kapsułka 
3 kapsułki

Ekstrakt guarany( 50% kofeiny)

160 mg  480 mg
w tym: Kofeina 80 mg
240 mg


Składniki: ekstrakt guarany, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171).

Preparat przeznaczony jako suplement diety – substytut napojów używkowych (kawy, herbaty, coli itp.) – dla osób obarczonych ciężkim wysiłkiem fizycznym i umysłowym, wykonujących zajęcia monotonne i nużące, pracujących w godzinach nocnych oraz dla osób dążących do utrzymania wagi ciała.
Zalecana dzienna porcja: dla utrzymania sprawności psychicznej i fizycznej – 1 kapsułka w miarę potrzeby, ale nie więcej niż 4 kapsułki w ciągu doby; dla utrzymania wagi ciała – 1 kapsułka rano, przed zajęciami ruchowymi oraz we wczesnych godzinach popołudniowych lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Uwaga: Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 80 mg/ 1 kapsułkę). Preparatu nie należy stosować w przypadku karmienia piersią, chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. 
Nie przyjmować łącznie z alkoholem! 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  diety. 
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Opinie

Napisz opinię

Olimp Guaranax 60kaps

Olimp Guaranax 60kaps

5 innych produktów w tej samej kategorii: