Lista produktów producenta: Vitalmax Nutrition

Firma Vitalmax zajmuje się produkcją, wdrażaniem i dystrybucją nowej generacji odżywek dla sportowców. Przy tworzeniu nowych produktów używamy najnowszych technologii stosowanych w największych laboratoriach. Nasze produkty oparte są na najlepszych komponentach, które sprowadzamy z całego świata. 

VITALMAX


Firma Vitalmax zajmuje się produkcją, wdrażaniem i dystrybucją nowej generacji odżywek dla sportowców. Przy tworzeniu nowych produktów używamy najnowszych technologii stosowanych w największych laboratoriach. Nasze produkty oparte są na najlepszych komponentach, które sprowadzamy z całego świata. To wszystko powoduje, że nasze odżywki znalazły swoje miejsce w kilku krajach europejskich (Czechy, Słowacja, Polska, Litwa, Łotwa, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania), gdzie używane są zarówno przez osoby amatorsko zajmujące się rekreacją fizyczną jak i przez profesjonalistów. Na rynku polskim obecni jesteśmy od 2003 roku. Na początku naszej działalności startowaliśmy z kilkoma produktami. Teraz, pod względem dynamiki rozwoju jesteśmy w ścisłej czołówce , np. jako jedna z pierwszych firm na świecie zakupiliśmy linię technologiczną do produkcji Mega Kapsułek a także jako jedni z niewielu oferujemy swoje odżywki, podzielone na porcje, w formie saszetek, w najbardziej higienicznej i wygodnej formie podania. Symbolem rozwoju Vitalmaxa jest też fakt, że od 1 stycznia 2006 twarzą Vitalmaxa jest Pavol Jablonicky, legenda czeskiej i światowej kulturystyki, wielokrotny finalista Mister Olympia, zwycięzca kilku zawodowych konkursów, utrzymujący się od kilkunastu lat na zawodowym topie. W amerykańskich wydaniach "Flexa" czy "Muscle Mag" wielokrotnie można oglądać jego sylwetkę w przeróżnych wariantach (zawody, trening, reklamy). Teraz Pavol Jablonicky przygotowując się do zawodowych występów używa wyłącznie odżywek Vitalmax.


TO NIE PRZYPADEK – STOSUJĄCY ODŻYWKI VITALMAX SĄ SKAZANI NA SUKCES.


Staramy się być obecni w codziennym życiu środowisk sportowych w Polsce sponsorując i współorganizując różnego rodzaju zawody. W 2007 roku zorganizowaliśmy i byliśmy głównym sponsorem zawodów kulturystycznych pn. Grand Prix Vitalmax – Memoriał Leopolda Dzitkowskiego, które odbyły się w Piotrkowie Tryb., gdzie na starcie stawiła się ścisła czołówka polskich zawodników. Poprzez owocną współpracę z Polskim Związkiem Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego i sponsoring zawodników kadry zostaliśmy uznani za firmę która wspiera polskie sporty siłowe. W 2007 roku wysłaliśmy także ekipę Vitalmax Team na Mistrzostwa Świata w kulturystyce mężczyzn które odbyły się w Korei Płd na wyspie Jeju. Dzięki nam w „Akademii Kulturystyki i Fitness” w Tele 5 można było oglądać relację z tych zawodów. Byliśmy partnerem produktowym wizyty w Polsce Ronnie Colemana. W 2009 roku wysłaliśmy ekipę na zawody „Arnold Schwarzenegger Classic”. Dzięki temu, po raz pierwszy w polskiej telewizji widzowie mogli oglądać pełną relację ze zmagań zawodowych kulturystów. Sprawozdania i zdjęcia z imprez w których Vitalmax uczestniczy mogą Państwo oglądać na naszej stronie internetowej www.atleta.pl . To wszystko powoduje, że nie jest nam obojętny rozwój sportu w Polsce i kupując produkty


Vitalmax, także Państwo pośrednio stajecie się sponsorem wielu polskich sportowców. Mimo tego, że znaczną część zysków przeznaczamy na finansowanie imprez i zawodników, udało nam się zaproponować klientom niskie ceny na nasze produkty, co przy tej jakości zdarza się bardzo rzadko. Wiemy, że wielu z Państwa spróbowało już odżywek Vitalmax i przekonało się że bardzo dobry produkt nie musi być drogi. O tym że tak jest świadczą entuzjastyczne recenzje klientów , które czytamy w listach i e-mailach. A tych, którzy jeszcze tego nie uczynili zachęcamy do kupna naszych produktów a także do ich degustacji na najbliższych zawodach kulturystycznych.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów