Lista produktów producenta: Formotiva Pharma Nutrition

Formotiva to dynamicznie rozwijająca się marka lidera rynku w segmencie leków bez recepty, działającą w sektorze ochrony zdrowia już od ponad dwudziestu pięciu lat. W ofercie znaleźć można wyłącznie pełnowartościowe i bezpieczne odżywki produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami. Linia suplementów diety stworzona w oparciu o najwyższe standardy jakościowe oraz certyfikowane komponenty, które sprawiają, że spełnia ona potrzeby najbardziej wymagających zawodników, sportowców i osób aktywnych fizycznie.

formativa_logo_marka.png


Dzięki doświadczonej i wysoce wykwalifikowanej kadrze, wykorzystaniu zaawansowanych technologii farmaceutycznych i najnowocześniejszego zaplecza badawczego, powstały produkty Formotiva Pharma Nutrition. Linia suplementów diety stworzona w oparciu o najwyższe standardy jakościowe oraz certyfikowane komponenty, które sprawiają, że spełnia ona potrzeby najbardziej wymagających zawodników, sportowców i osób aktywnych fizycznie.


Według najnowszego raportu Komisji Europejskiej aktywność Europejczyków cały czas wzrasta, a wraz z nią świadomość dotycząca zdrowego odżywiania i odpowiedniej suplementacji. Europejczycy zdają sobie sprawę z tego, że intensywny wysiłek to ogromne wyzwanie nie tylko dla samych mięśni, ale i dla całego organizmu. Chcą zainwestować w swoje zdrowie i witalność, jednak nie mogą znaleźć na rynku produktów, które mogłyby im w tym pomóc, a co ważniejsze do których mogliby mieć pełne zaufanie. Wsłuchując się w głosy tysięcy Europejczyków stworzyliśmy linię Formotiva Pharma Nutrition, w której znaleźć można wyłącznie pełnowartościowe i bezpieczne odżywki produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami.


LIDER Z PASJĄ DO INNOWACJI


lider_z_pasji_v2.jpg


Aflofarm Farmacja Polska to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działającą w sektorze ochrony zdrowia już od ponad dwudziestu pięciu lat. Każdego roku zdobywamy najwyższe pozycje w rankingach firm farmaceutycznych. Obecnie Aflofarm to lider rynku w segmencie leków bez recepty, suplementów diety oraz w zakresie nowoczesnych technologii farmaceutycznych w Polsce.


W trosce o Pacjentów wdrażamy najbardziej innowacyjne i złożone produkty lecznicze na rynku. Bazując na badaniach, a przede wszystkim na bezpośrednim kontakcie z człowiekiem staramy się natychmiast odpowiadać na potrzeby Konsumentów.


Jesteśmy największym reklamodawcą w branży. Inwestujemy w promocję w mediach, aby podnosić świadomość dbania o zdrowie. Pozycja Aflofarm Farmacja Polska na rynku farmaceutycznym to oczywisty powód do dumy, a zarazem silna motywacja do tego, by każdego dnia rozwijać nowe projekty.


NOWOCZESNE R&D


W pracach badawczo-rozwojowych wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia laboratoryjne pozwalające na projektowanie postaci produktów zgodnie z najnowszymi trendami oraz skuteczne wdrażanie w warunkach przemysłowych.


Planowanie jakości produktów oraz ich późniejsza rutynowa kontrola odbywa się z wykorzystaniem urządzeń analitycznych spełniających najwyższe standardy światowe. Procesy zarządzania, planowania i realizacji produkcji oraz projektowania i rozwoju produktów wspierane są przez indywidualnie opracowane, nowatorskie systemy informatyczne. Szerokie zastosowanie nowoczesnych technologii służy zapewnieniu odpowiedniej jakości oraz ustawicznemu doskonaleniu realizowanych produktów i usług w celu najlepszego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów.


Proces projektowania nowych produktów opieramy w większości na pracach własnych. Dział badawczo-rozwojowy zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, stanowiącą kreatywny zespół, zmotywowany do osiągania zakładanych celów. Laboratorium wyposażone w pełen zakres najnowocześniejszych urządzeń technologicznych pozwala na opracowanie zaawansowanych technologicznie produktów w postaciach stałych, półstałych i płynnych (tabletki, tabletki powlekane, drażetki, kapsułki żelatynowe twarde, granulaty, proszki, kremy, maści, żele, zawiesiny, syropy, krople).


nowoczesne_rd-1282x334.jpg


RESTRYKCYJNA KONTROLA JAKOŚCI


restrykcyjna_kontrola_jakosci_v2.jpg


Firma Aflofarm wdrożyła system Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) produktów leczniczych, będący systemem sektorowym dla przemysłu farmaceutycznego i utrzymuje certyfikaty Głównego Inspektora Farmaceutycznego dla wszystkich wytwórni (Pabianice, Ksawerów, Rzgów).


Mając na uwadze zadowolenie klienta, zobowiązujemy się do spełnienia wymagań, doskonalenia i utrzymywania skuteczności Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z ISO 9001, Środowiskiem zgodnie z ISO 14001, Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodnie z PN-N 18001, bezpieczeństwem żywności zgodnie z ISO 22000, dobrych praktyk produkcji dla kosmetyków zgodnie z ISO 22716, zarządzania jakością wyrobów medycznych zgodnie z ISO 13485 oraz standardów pharmacovigilance dla systemu zarządzania bezpieczeństwem farmakoterapii.


BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA ŚRODOWISKA


bezpieczenstwo_i_ochrona_srodowiska_v2.j


Aby rozwijać jakość i bezpieczeństwo produktów, jesteśmy w stałym kontakcie z instytucjami krajowymi: Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Głównym Inspektoratem Sanitarnym i Epidemiologicznym, Państwową Inspekcją Pracy, Polskim Komitetem Normalizacyjnym, Polską Izbą Przemysłu Farmaceutycznego oraz z międzynarodowymi: TUV Nord, International Society for Pharmaceutical Engineering.


Nie pozostajemy obojętni wobec środowiska naturalnego. Dlatego w trosce o przyszłość naszą i naszego otoczenia przygotowaliśmy nowatorskie rozwiązania w oparciu o światowej klasy System Zarządzania Środowiskiem. Nieustanne monitorowanie oddziaływania Firmy na środowisko oraz racjonalna gospodarka surowcami i odpadami zapewnia optymalne funkcjonowanie Firmy w scenerii zmieniającego się ekosystemu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów