Lista produktów producenta: Universal Animal Nutrition

Marka UNIVERSAL NUTRITION to produkty przeznaczonych dla sportów siłowych, jak Universal Animal PakUniversal Natural Sterol Complex, ale także produkty stworzone specjalnie dla kobiet uprawiających sporty fitness oraz grupa preparatów naturalnych, opartych na bazie całkowicie naturalnych składników- Universal Naturals


Odżywki i suplementy diety marki UNIVERSAL NUTRITION produkowane są w fabrykach należących do producenta, dzięki czemu na każdym etapie produkcji są badane pod względem niezmienności składników, jakości i odpowiedniej skuteczności działania. Firma zatrudnia naukowców- specjalistów od medycyny sportu oraz sportowców- kulturystów, którzy połączonymi siłami badają wszystkie po kolei aspekty działania produkowanych przez markę suplementów diety. Pozwala to producentowi zapewniać wyjątkowo wysoką skuteczność i jakość oferowanych odżywek. Dzięki całkowicie nadzorowanemu procesowi produkcyjnemu od receptury po zapakowanie produktu UNIVERSAL NUTRITION wyróżnia się ponadto ciekawym designem opakowań sprzedawanych przez siebie odżywek i suplementów diety. 


Marka UNIVRSAL NUTRITION może się pochwalić spełnianiem wszystkich rygorystycznie wyznaczanych przez urzędowe instytucje amerykańskie norm zdrowia i czystości w oferowanych przez siebie produktach na rynek amerykański i światowy. Odżywki i suplementy diety tej marki spełniają normy jakości i czystości wyznaczane przez amerykańską Narodową Radę Badawczą, Urzędowy Wykaz Leków Stanów Zjednoczonych, a także Spis Spożywczych Substancji Chemicznych.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów